pondělí 5. března 2012

Windy Weekend 3-4/3/2012

Sobota byla ve znameni bourek a silneho vetru. Opravdu silneho. Nas stan neprezil... uz dopoledne veci plavaly ve vode (naprselo skvele resenym okynkem), nastesti spacaky zustaly suche. Dawson nam sam od sebe nabidl spani v chatce, ktere jsme velmi uvitali (a tentokrat ji i nasli, ne jako predesly vecer, kdy jsme se malem zabydleli v obydlene chatce:D). Stan pod napory vetru nesnesitelne upel, tak jsme ho radeji polozili... Cely den jsme pak klepaly kosu zavreni v hostelu. Ze sbirani boruvek samozrejme nic nebylo.
V nedeli se pocasi rochu uklidnilo, obcas vylezlo i slunko, vitr foukal porad, ale uz ne s tak znicujici silou. Podarilo se nam tak konecne vyprat a ususit pradlo a hlavne vysusit stan a zobytnit tak nase utociste. Nezustal bohuzel bez sramu, ale zatim funguje.
Dawson nas odpoledne zase na chvili zamestnal - tentokrat jsme sazeli zeleninu. Celkem snadna zalezitost, jen nektere rostlinky budou mozna bojovat o preziti (nesly proste z tech kelimku dostat, no:)). A pak uz volno (lehce narusene nutnosti doplnit zasoby potravin, neprijemna vec...:)). Na nedeli za nami dojeli Silva s Kubou (aby si tak doprali slibeny nedelni "komfort" - tj. hostelove zazemi - jinak totiz prespavaji v dodavce na odpocivadle:)). Snad se jim tu docela zalibilo a pristi vikend pry dorazi znova;).
A mame diky nim filmy! Spoustu fimu! Skvele:).

Žádné komentáře:

Okomentovat