Zacal nam posledni pracovni tyden. No, pracovni... Pracovni mel byt, ale pocasi je proti nam.:( Vcera odpoledne zacalo prstet, takze jsme museli praci opustit o 2 hod driv. A prset neprestalo do ted (podvecer dalsiho dne), tak dnes jsme do prace ani nevyrazili.:( Misto toho jsme museli evakuovat stan - z louky, na ktere stal, je ted rybnik a koupou se tam kaceny:D. Takze dnes nas ceka noc v aute (jak se sem vlezem nemam zatim tucha, ale aspon si to vyzkousime:)).
Drive jsem psala, ze nas ceka sber hroznu. Kulohulo, hrozny nedozraly, takze je prozmenu, podruhe, prostrihavame:)). Je to opravdu snad prace, jen kdyby se dala delat...
Volneho casu jsme alespon vyuzili k zarizeni potrebnych administrativ. Zridili jsme si asistencni sluzbu u AA (tentokrat jsme pani ujistili o rocnim pobytu a nevahali s uvedenim adresy a vse probehlo hladce), ted uz jen pockat, az dorazi karta a hura na cesty!:) Zaktivovali jsme take prevod financi na nasi novou NZ kreditku, koupili autoatlas, krabice na kramy v aute (ten chaos uz je nesnesitelny, musime mu dat nejaky rad), redukci na sluchatka (abychom se mohli divat na filmy oba zaroven) a uplnou nahodou objevili obchod s mile levnymi zbozim vseho druhu (napr. 6 mydel za 3.50$:D). Od ctvrtka maji v outdoorovem obchode Kathmandu vyprodeje, tak snad mrrcovi poridime poradne boty a bundu (plne ceny uvadi do mdlob...). Dnes jsme zaplatili registraci auta na dalsi 3 mesice a ted uz nas ceka 'jen' WOF (technicka). Z toho mame opravdu strach, snad nam opravy nesezerou vse, co jsme si tu vydreli!
pondělí 19. března 2012
Hawke's Bay pod vodou, ve vode a na vode 19-20/3/2012
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat