Tak tady uz teda leto neni! Rozhodne ne v noci, kdy se teploty musi blizit nule! Jsem tak strasne rada, ze jsem nepodlehla natlaku a koupila si opravdu teply perovy spacak, jinak uz bych davno zmrzla! Zatimco mne je v noci, kdyz se poradne utesnim (klaustrofobie neklaustrofobie, zima ji premohla:)), celkem fajn, Mrrca postupne od nohou mrzne az je zmrzly cely. No jo, biker je opravdu letni spacacek:/. Takze z nedele na pondeli toho moc nenaspal, prestehoval se do auta a v patek jdeme koupit poradny spacak!
Rana jsou tu uz opravdu neprijemna - jednak vstavame za uplne tmy, druhak, jenom co vystrcim ruku ze spacaku, klepu kosu. A to pretrvava vetsinou az do prvni smoko prestavky v 8:30, kdy uz se da prezit i bez bundy.
Jinak zatim porad stipeme hrozny. Na boruvky jsme v pondeli nemeli sily a dneska se nesbiralo:/. Ale nejak nam i ta jedna prace dava celkem zabrat.
pondělí 5. března 2012
Brrr! 5-6/3/2012
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat