neděle 11. března 2012

Draci let 10-12/3/2012

V sobotu odpoledne se lenosilo a asi se nic zajimaveho nedalo. Prijeli zase Silva s Kubou, tak jsme se vecer pekne zridili:)) a kdyz kolem 10hod dorazili jeste 'Olomoucaci' Michal a Kristynou (po velmi vesele Jakubove navigaci meli asi zabavnou cestu:)), byli uz jsme vsichni zrali do pelechu.
V nedeli rano jsme se s Mrrcou vydali do Napier na vetesnicke trhy. Nakoupili jsme sklenky na vino (jsou teda hodne tlustostenne, ale aspon by mely prezit existenci v aute), pribory a hlavne letajiciho draka, hihi:)). Kdyz on vypadal tak dobre, barevne a vesele:). A usmlouvali jsme ho na 8$!!!:) Tak jsme po navratu museli hned vyzkouset a moc nechtel litat, ze jako nefouka vitr nebo co:). Je to jakasi akrobaticka zrudicka strasne citliva na ovladani, uz se nemuzeme dockat nejakeho prihodneho mista!
Odpoledne jsme ruzne kecali, cetli... a vecer jsme od Jakuba dostali malou prednasku a jejich cestovani po J ostrove. Uaaa, proc porad trcime tady???
Na pondeli pro nas nas novy zamestnavatel (ktereho jsme jeste nevideli) nemel praci, tak jsme snad objednali kartu v ANZ a pak se vydali na boruvky. Ale dnes se opet nesbiralo, ze je moc mokro:/. Tak zase lenosime...

Žádné komentáře:

Okomentovat