Streda 21/3/2012
Rano jsme se opet probudili do destiveho dne. Po noci stravene v aute jsme meli mokro uplne vsude (nezda se to, ale ve dvou auto zevnitr solidne zadychame a orosime:)). U snidane nas zastihla zprava, ze pracovat se bude mozna pozdeji, urcite ne od rana. Tak aspon mam dalsi volno na studium pruvodce:). V 11hod jsme se nakonec do prace vydali, i kdyz dest nas obstastnoval celych 5 hodin, co jsme na vinici pobyli. Pryma vec:).
Po praci jsme se vydali do Hastings a nakoukli do outdooroveho Kathmandu. A nahodou jsme se trefili do dne nejvetsich slev a akci! Prosmejdili jsme vsechno, ale protoze tu spravnou zelenou bundu ve velikosti L (na Mrrcu) meli jenom v Napier, presunuli jsme se zahy do vedlejsiho mesta:). A tam jsme poridili - nepromokavou bundu pro Mrrcu a bomby na vareni v Kathmandu (stala jsem se clenkou jejich klubu a dostali jsme opravdu krasne slevy) a ve vedlejsim MacPac krasne pohory pro Mrrcu (sice byly drahe, ale vypadaji naprosto skvele a funkcne:)) (skoda, ze v cechach jesou o cca 1500 levnejsi:/... outdoorove vybaveni je tu jeste daleko drazsi, nez u nas). Uf. Ted uz fakt musime vyrazit:D.
Ctvrtek 22/3/2012
Slunko! Teplo! Usychame:). A po dlouhe dobe konecne taky cely den pracujeme. Ale kdybyste vedeli, jak nas to uz nebavi! Strasne moc nas to nebavi. Aspon, ze hrozny jsou uz temer zrale a nektere z nich lahodne sladoucke a daji se ujidat:). Tim se prace aspon trochu zprijemni.
Rano jsme se pred Aaronem (nasim laxnim supervizorem:)) zminili o WOF, ktera nas ceka, a dozvedeli se, ze VTNZ, o kterem jsme uvazovali, je snad nejprisnejsi ze vsech moznosti. 'Fucking difficult to pass', povidal... Hmhm... Na druhou stranu se pry vzdy ujisti, ze je auto bezpecne. A na to ja slysim. No jo, na opravy ale nejsou prostredky... Tak nam slibil kontakt na nejakeho chlapika, kde bychom meli projit snaze. Uvidime. Bojime:).
Pratek 23/3/2012
Dnes bylo primo vedro. Opravdovy letni den s neuveritelne silnym slunkem. To pocasi nam tu dava zabrat:).
V praci jsme byli jen do pul 2 (nastesti, uz se nam to strasne tahlo) a na zaver dostali od Robyn lahvinku jejich vynikajiciho Savignonu, Maisie nam natrhala tasku sladouckych cervenych hroznu a 'boys' (Steve s Aaronem) se s nami prisli rozloucit a potrast pravici:). Hmmm, meli jsme se v Matariki fajn a vsichni byli moc mili. Ale musime poznat zase neco noveho, no ne?:)
Po praci jsme se vydali jeste do Hastings a zase utraceli...:) - ponozky, naplasti, sluchatka, panev, varecka a v Kathmandu termo trika (akce 2 za cenu 1:) a z vyprodeje mne krasnou teplou mikinu za 20$ a Mrrcovi tricko za stejnou cenu. A koho jsme to tam nepotkali? Silvu s Kubou:). Taky smejdili po slevach, to je potreba;).
Objevilo se ovsem male ohrozeni nasi cesty:(. Mrrcovi asi zarusta nehet na palci u nohy, ma to hodne natekle a rude a asi to dost boli:(. To by mohla byt velka prekazka pri absolvovani tracku... Snad se to zlepsi!
Žádné komentáře:
Okomentovat